Antivirüs & Mobil Güvenlik

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 10.18.1-28791ab
  • Dil Türkçe
  • Firma Lookout Mobile Security
Mobil cihazınızı ücretsiz bir şekilde kötü yazılımlara karşı koruyun.

Mobil cihazınızı ücretsiz bir şekilde kötü yazılımlara karşı koruyun. 

Antivirüs & Mobil Güvenlik uygulaması Android mobil cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz mobil cihazınızı korumaya yönelik geliştirilmiş güvenlik uygulamasıdır. Ücretsiz Antivirüs & Mobil Güvenlik, kötü amaçlı yazılım koruması, casus yazılım koruması, hırsızlık koruması, telefon izleyici ve konum belirleyici özellikleri ile sizlere güvenli hizmet sunmaktadır. 

En iyi on uygulama arasına girmeyi başaran ve kullanıcılarına kaliteli bir hizmet veren Antivirüs & Mobil Güvenlik uygulaması sayesinde artık mobil cihazınıza kötü içerikli bir yazılım bulaşamayacaktır. 

Virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, reklam yazılımlarına ve casus yazılımlara karşı sürekli bir koruma kalkanı olan mobil cihazınız ile uygulamaya sahipseniz internette rahatlıkla gezebilirsiniz. Mobil cihazınız kaybolduğu taktirde, uygulamadan telefonumu bul seçeneğini aktifleştirdiğiniz andan itibaren cihazınız sessiz dahi olsa alarm sesi gibi ses çıkartır. Sizde mobil cihazınızı korumak için bu tarz kaliteli uygulamaları deneyebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Antivirüs & Mobil Güvenlik indir